خوش تیپ ترین هنرپیشه ایرانی از نگاه زنان خارجی

به گزارش وبلاگ مهیار، انتخاب بازیگر خوشتیپ ایرانی از نظر زنان خارجی مورد توجه و انتقاد بعضی از کاربران نهاده شد.

خوش تیپ ترین هنرپیشه ایرانی از نگاه زنان خارجی

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از یک گزارش در فضای مجازی منتشر شده است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این ویدئو گزارشگر جوان تصاویری از بازیگران مرد ایرانی را به خانم های خارجی نشان می دهد و نظرات آنان را در خصوص خوشتیپ ترین آنها جویا می گردد.

خودروی بی نظیر این میلیاردر ژاپنی یک هواپیمای جت زمینی است!+ عکس

در جمع این افراد تصویر رضا عطاران، شهاب حسینی، امین حیایی، حامد بهداد، نوید محمدزاده و محمدرضا گلزار دیده می گردد که هر یک، مورد پسند جمعی از مخاطبان قرار می گیرند. اما در این امتیازدهی محمدرضا گلزار بیشتر از سایرین رای آورد و دلیل انتخاب او داشتن چهره مردانه، جذابیت بیشتر و سن او بوده است.

کاربرانی این انتخاب را صحیح عنوان می نمایند و نظر آنان نیز محمدرضا گلزار است و او را به عنوان خوشتیپ ترین بازیگر ایران عنوان می نمایند. اما بعضی از کاربران، سایر بازیگران ایرانی را مد نظر دارند و انتخاب می نمایند و عنوان می نمایند جمعی از بازیگران حتی در لیست این افراد آورده نشده مانند پارسا پیروزفر، مهدی پاکدل، امیرحسین آرمان، پژمان بازغی و محمدرضا فروتن و چندین تن دیگر. به همین دلیل است نظرسنجی را اشتباه می خوانند و عنوان می نمایند حتی برای شهاب حسینی نیز عکس مناسب انتخاب نشده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "خوش تیپ ترین هنرپیشه ایرانی از نگاه زنان خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش تیپ ترین هنرپیشه ایرانی از نگاه زنان خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید