روسیه: اعتماد جهانی به سازمان ملل در حال از بین رفتن است

به گزارش وبلاگ مهیار، سفیر و نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با ابراز نارضایتی از بی توجهی به انتقادها از عملکرد این سازمان، گفت: اعتماد جهانی به سازمان ملل در مسیر نابودی است.

روسیه: اعتماد جهانی به سازمان ملل در حال از بین رفتن است

به گزارش ایرنا از خبرگزاری تاس، واسیلی نبنزیا در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره مسائل پیرامون اعتماد سازی در امور بین الملل گفت: اخیرا تنزل اعتماد نسبت به این سازمان را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه سازمان ملل متحد موظف است منافع تمام کشورهای عضو را دنبال نموده و نمونه ای از بی طرفی و صداقت باشد، تاکید نمود: ضرورت دارد تمام کارکنان در این سازمان بین المللی در چارچوب ماده 100 منشور سازمن ملل عمل نمایند.

این دیپلمات روس با اشاره به انتقادهای اخیر به عملکرد این سازمان و ضرورت توجه به آن ها خاطر نشان کرد: بازخورد منفی لزوما نشان دهنده کوشش برای لطمه زدن به اعتبار سازمان ملل نیست، انتقادها در بیشتر موارد ناامیدی دولت ها و مردم آن ها را نسبت به این سازمان آشکار می نماید.

نبنزیا در ادامه صحبت های خود به نمایندگان حافظ صلح این سازمان توصیه کرد که علاوه بر تشریح وظایف خود و ارتباط نزدیک و فعال با مردم و رسانه ها، طرح های مختلف منطقه ای را با سرعت و بازدهی مناسب اجرا نمایند.

منبع: عصر ایران

به "روسیه: اعتماد جهانی به سازمان ملل در حال از بین رفتن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: اعتماد جهانی به سازمان ملل در حال از بین رفتن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید