عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب در روزهای پایانی سال

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت های مناسب در روزهای پایانی سال به منظور تنظیم بازار اطلاع داد.

عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب در روزهای پایانی سال

به گزارش سرویس مالی وبلاگ مهیار، ابراهیم زارع درباره تصمیمات و تدابیر کارگروه تنظیم بازار محصولات کشاورزی برای ثبات بازار در اسفند ماه به خبرنگار ما گفت: بر اساس آخرین تصمیمات کارگروه تنظیم محصولات کشاورزی مقرر شد گوشت قرمز گوسفند منجمد، گوساله منجمد و گوساله گرم در سراسر کشور و گوشت گوسفند گرم در سطح تهران به وسیله شرکت پشتیبانی امور دام در روزهای پایانی سال و ایام نوروز توزیع گردد.

وی پیش بینی کرد قیمت گوشت قرمز منجمد حدود 15 درصد کمتر از قیمت گوشت گرم در بازار عرضه گردد.

زارع اضافه کرد: قیمت گوشت قرمز گرم نیز با قیمت مناسب قابل عرضه خواهد بود.

وی در همین حال گفت: گوشت مرغ منجمد بر اساس همان قیمت مصوب قبلی به وسیله شرکت پشتیبانی امور دام در بازار توزیع و قیمت انواع گوشت قرمز نیز در کارگروه تنظیم بازار به زودی نهایی و مصوب می گردد.

مدیر بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که کمبودی در تامین گوشت قرمز وجود ندارد، گفت: سال جاری با مازاد کشتار و عرضه گوشت قرمز روبرو ایم.

وی توضیح داد: برای تامین ذخایر استراتژیک، اولویت با خرید گوشت فراوری داخل است و در صورتی که از محل فراوری داخل امکان تامین نباشد، شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به واردات می نماید.

زارع گفت: دولت ابزاری هایی برای کنترل قیمت کالاها دارد و یکی از این ابزارها عرضه به موقع محصول در بازار است.

وی اذعان داشت: وزارت جهاد کشاورزی کوشش می نماید به وسیله همکاری و مذاکره با تشکل ها برای تنظیم بازار محصولات اساسی در ایام نوروز اقدام کند.

وی ادامه داد: وزارتخانه طی جلساتی به شرکت های قطعه بندی گوشت پیشنهاد داده قیمت هایشان را کاهش دهند.

زارع درباره بعضی شایعات در خصوص قیمت گوشت قرمز گفت: دلالان با شایعه پراکنی در فضای مجازی، ایجاد التهاب و تحریک خرید مردم و هجوم آنان به بازار به نوعی می خواهند قیمت سازی و درآمدزایی نمایند و به اهداف خود برسند و این درحالی است که در کشور با کمبود گوشت قرمز روبرو نیستیم و قیمت ها معین هستند.

کدM-ch2531

منبع: خبرگزاری آریا

به "عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب در روزهای پایانی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب در روزهای پایانی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید