شرح لوئیس انریکه درباره دعوت نکردن بازیکنان رئال مادرید به اردوی تیم ملی اسپانیا

به گزارش وبلاگ مهیار، سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره نفرات دعوت شده به اردوی این تیم برای حضور در مسابقات یورو 2020 که هیچکدام از بازیکنان رئال مادرید جزوشان نیستند، شرح داد.

شرح لوئیس انریکه درباره دعوت نکردن بازیکنان رئال مادرید به اردوی تیم ملی اسپانیا

به گزارش وبلاگ مهیار، لوئیس انریکه در یک نشست خبری پس از اعلام اسامی 24 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی اسپانیا به سؤالات وبلاگ مهیار پاسخ داد.

انریکه در حالی که می توانست 26 بازیکن دعوت کند، به 24 بازیکن اکتفا نموده است. او در این باره گفت: بله، ما می توانستیم 26 بازیکن را دعوت کنیم، اما تصمیم گرفته ایم که با 24 بازیکن کار را پیش ببریم. البته تصمیم داریم که در صورت امکان یک مهاجم دیگر هم به نفرات دعوت شده اضافه کنیم. بیشتر از این بازیکن نمی خواهیم، چون همه اعضای فنی به این نتیجه رسیدند که همین 24 بازیکن برای یاری کردن به تیم کافی هستند. اما خب ممکن است دیگران نظر متفاوتی داشته باشند.

انریکه درباره دعوت نکردن از سرخیو راموس کاپیتان تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید هم گفت: تصمیم گیری برای انتخاب نفرات این لیست آسان، اما اجرای آن سخت بود. زمانی که یک نفر درباره چیزی تصمیم می گیرد، معیارهای خودش را دارد. من دوست داشتم درباره این موضوع با راموس صحبت کنم. واضح است که دعوت نشدن راموس به این دلیل است که او از ماه فوریه نتوانسته است بازی کند و شرایطش برای بازی در تیم ملی ایده آل نیست. با این حال کنار گذاشتن او کار آسانی نبود. من دیروز این فرصت را داشتم که با او ارتباط برقرار کنم. کار سختی بود. می دانم که کنار گذاشته شدن او ناراحت نماینده است، چون او همواره در بالاترین سطح بوده اما مطمئناً تصمیم گرفته شده به صلاح تیم است. من به او توصیه کردم که کوشش کند به طور کامل آمادگی اش را به دست آورد تا در آینده باز هم بتواند در تیم باشگاهی و ملی بازی کند. نه تنها راموس، بلکه من باید از همه بازیکنانی که در گذشته به ما یاری کردند و الان در لیست نیستند یادی کنم. بازیکنانی مانند کارواخال، کانالس، سرخی روبرتو یا میکل مرینو. آنها در گذشته به ما خیلی یاری کردند.

انریکه درباره اینکه چرا هیچ بازیکنی از رئال مادرید دعوت نشده است هم گفت: بله گاهی اوقات ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد، چون کارواخال و راموس هنوز آماده نیستند. من درک می کنم که هر باشگاهی دوست دارد که بازیکنانش به تیم ملی دعوت شوند اما این را هم می دانم که با توجه به تقویم فشرده رقابت های فصل جاری، خیلی از تیم ها هم ترجیح می دهند که بازیکنان شان دعوت نشوند تا استراحت نمایند و برای فصل بعد دچار مصدومیت نشوند.

سرمربی ماتادورها در باره شانس تیمش برای قهرمانی در یورو هم گفت: من تیم مان را از سایر رقبا نه قوی تر و نه ضعیف تر می دانم. کاری که ما می توانیم انجام دهیم، ارتقای عملکردمان است. شرایط فیزیکی تیم همانطوری است که در خاتمه فصول دیگر بود. مهم این است که با ذهنی آماده به مسابقات برویم، چون اگر انگیزه داشته باشیم، بر هر حریفی غلبه می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرح لوئیس انریکه درباره دعوت نکردن بازیکنان رئال مادرید به اردوی تیم ملی اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح لوئیس انریکه درباره دعوت نکردن بازیکنان رئال مادرید به اردوی تیم ملی اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید