روابط جنسی تان را با چند حرکت ورزشی بهبود ببخشید

به گزارش وبلاگ مهیار، مجله دکترسلام: شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید با چند حرکت ورزشی، می توانید روابط جنسی تان را بهبود ببخشید. روابط جنسی بین زوج ها از اهمیت زیادی برخوردار است. پس اگر مایل هستید کیفیت روابطتان را بالا ببرید، با ما همراه باشید تا به شما این حرکات ورزشی را آموزش دهیم.

روابط جنسی تان را با چند حرکت ورزشی بهبود ببخشید

اندورفین های فراوری شده از ورزش به آزادسازی هورمون های جنسی یاری می کند و برای سلامت شما مفید است؛ بنابراین اگر در روز هایی که ورزش سنگین می کنید، احساس داغی جنسی به شما دست می دهد، احتمالاً علت همین است.

اسکات سومو

در این ورزش، تحرک هوازی به اندازه فعالیت های قدرتی مفید هستند. دو حالت زانو زده یا نشسته در حالتی که زانو ها بالا نگه داشته شوند، حالت های رایج این تمرین هستند. اگر شخص خود را به حالت اسکات بالا و پایین کند، این عمل باعث خسته شدن پا ها می گردد. اما اسکات سومو عالی است.

در حالت ایستاده و پا ها به اندازه عرض لگن باز، پا ها خم شده و عمل اسکات را انجام می دهیم. در پایین ترین حالت بدن زانو ها به سمت بیرون است. تا جایی که راحتید بنشینید، به اندازه یک تنفس صبر کنید و سپس بایستید. 3 ست 15 تایی انجام دهید. برای افزایش شدت نرمش در هر نشستن تا 5 بشمارید و سپس بلند شوید.

شنای دست بسته برای بهبودی رابطه جنسی

اگر تمرین شنا برای شما سخت به نظر می رسد، عذر می خواهیم، امّا شنا یکی از بهترین ورزش های موثر برای کل بدن است. بایر شنای دست بسته را این طور شرح می دهد که این شنا مانند شنای عادی است، امّا در آن دست ها، نزدیک تر از عرض شانه قرار دارند. بایر می گوید این نوع شنا برای قدرت بخشیدن به عضلات بسیار مفید است و باعث قدرت بخشیدن به بازو ها می گردد؛ بازو هایی که برای نگه داشتن خود در حال رابطه جنسی به کارتان می آید. 3 ست 10 الی 12 تایی و نگه داشتن خود در حالت بالا برای 3 ثانیه، بهترین حالت است.

بالا و پایین رفتن لگنی

این ورزش در بسیاری از باشگاه های ورزشی آموزش داده می گردد، امّا مردم نمی دانند اهمیت آن دقیقاً چیست. ماهیچه های کف لگن شما بهترین ماهیچه ها برای حمایت از بیشترین قسمت های زنانه بدن شما هستند. اگر این ماهیچه ها ضعیف باشند، کنترل مثانه مشکل شده و تحرکات روده به وجود می آیند و به علاوه قدرت جنسی نیز متاثر می گردد. تقویت این عضلات باعث کنترل بیشتر بر این قسمت های بدن و عمل جنسی عمیق تر و تجربه جذاب تری می گردد. یافتن این عضلات در بدنتان ساده است. تنها کافی است به این فکر کنید که عضلاتی که باعث کنترل ادرارتان می شوند کدامند.

در این حرکت بالا و پایین بردن عضلات خاصره لگن، و هم زمان تکان دادن عضلات شکم باید صورت گیرد. در زمان انجام این حرکت در باشگاه بر روی عضلات لگنی خود تمرکز کنید. بعضی از افراد به اشتباه قبل از به جلو بردن لگن، باسن خود را عقب می کشند که باعث تاثیرگذاری کمتر این حرکت است.

حرکت پُشت بالا و پل پروانه

تمرکز بر کشش عضلات لگنی به ارگاسم جنسی لذت بخش تری می انجامد. بنابراین این حرکت توصیه می گردد. حرکتی که باعث تقویت عضلات خاصره لگنی به شکلی منحصر به فرد می گردد. اما روش آن چیست؟ بر روی زمین و به پشت بخوابید، زانو ها را بکشید. پا ها را به هم بسته و به حالت پروانه ای قرار دهید. به حالت پل خود را بالا بکشید. خود را بالا محکم نگه داشته و سپس به پایین برگردید. این حرکت را 10 الی 20 مرتبه تکرار کنید. خود را بالا نگه دارید، سپس سعی کنید پا ها را به اندازه عرض لگن حرکت دهید و سپس با پرس کوچکی به سمت بالا این حرکت را تکرار نمایید.

باز به سمت طرفین

این نوع اسکات نیز در تقویت عضلات کف لگن بسیار مفید است. در حالتی که پا ها به اندازه عرض شانه ها باز و به سمت طرفین چرخیده است بایستید. زانو ها را کاملاً بکشید و دست ها را هم موازی با آن بکشید. خود را در این حالت بالا بکشید تا صاف بایستید و سپس به سمت پایین مجدداً حرکت کنید. عضلات درونی ران، عضلات لگن و شکم با هر حرکت تقویت می شوند. برای 20 تا 40 مرتبه این حرکت را تکرار کنید.

بلند کردن عضلات ران

به پشت بخوابید و زانو ها را جمع کنید. دست ها را در اطراف بدن قرار دهید. به آرامی ران های خود را بالا برده و عضلات ران خود را درگیر کنید. سپس به آرامی و با کنترل به پایین برگردید به طوری که این عضلات درگیر شوند. نوپ این طور توصیه می کند که یک تایمر یک دقیقه ای داشته باشید و 3 بار در هفته 3 ست این تمرین را انجام دهید تا ران های فوق العاده قوی داشته باشید.

تخته شنا

شنا تمرینی است که در تمامی ورزش های بدنی مفید و لازم است و البته دلایل خوبی نیز برای انجام آن است. این حرکت به شما قدرت داده و تحمل بدنی را در عضلات شکمی، پشت و تنه بدن افزایش می دهد. این حرکت علاوه بر تقویت تنه (شامل پشت و کمر)، عضلات ران و همسترینگ ها را نیز تقویت می کند که باعث بالانس مناسب تر بدن است. در شروع این ورزش در ابتدا با 3 ست ده ثانیه ای شروع کنید و ده ثانیه میان آن استراحت نمایید. تا آنجا که شما می توانید تا 5 دقیقه در این حالت باقی بمانید. موضوعی که علاوه بر قدرت تنه، شریک جنسی شما را متعجب خواهد ساخت.

فُرم کلاغی

یوگا یکی از بهترین ورزش ها برای یک زندگی زناشویی بسیار هیجان انگیز است. یوگا باعث بروز ارتباط عمیق تر بین ذهن و بدن می گردد بنابراین باعث می گردد احساس خوبی به شما دست داده و هم برای شما و هم برای شریک جنسیتان لذت را به ارمغان می آورد. یوگا از طرفی اعتماد به نفس را افزایش داده بنابراین تمرکز افراد در کارهایشان را بیشتر می کند.

فرم کلاغی یکی از محبوب ترین حرکات است که باعث کشش عضله باسن و لگن شده و عضلات تنه را تقویت می کند. البته این تمرین برای یوگا کاران آماتور سخت است، امّا زمانی که به آن برسید شما مسلماً ملکه تخت خواب خواهید بود.

حرکت باله به نام Sauté Arabesque

ضمن قرار دریافت در رده ظریف ترین تمارین ورزشی، باله از ورزش های احساسی و تحریک آمیز نیز می باشد و برای آن هایی که به دنبال رها سازی احساسشان می گردند بسیار مفید است. حرکتی که در واقع یک روی یک پا جستن به همراه جمع کردن پا ها است در حالتی که یک پا به عقب کشیده می گردد. این حرکت زیبا به این نیاز دارد که کمربند لگن به جلو و بالا کشیده گردد. این حرکتی است که باعث می گردد تمامی عضلات شما درگیر شده و در تخت خواب در واقع مانند یک الهه بدرخشید.

منبع: برترین ها

به "روابط جنسی تان را با چند حرکت ورزشی بهبود ببخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط جنسی تان را با چند حرکت ورزشی بهبود ببخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید