(فیلم و عکس) ماجرای ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی؛ گفتند فعلا نیایید

به گزارش وبلاگ مهیار، من از ارادتمندان ابی هستم. این جمله را محمدرضا حیاتی گفت. در گفتگویی دو نفره. وقتی که مجری انتظار داشت تمام قد پشت محسن چاوشی را بگیرد و به همسر خواننده آن ور آبی بتازد. محمدرضا حیاتی، اما صدای ابی را صدای سال ها خاطره خواند که هنوز هم بعد از پنجاه سال ترانه های قبل از انقلابش را گوش می دهد و لذت می برد. حیاتی که گویا از علت درگیری دوخواننده بی خبر بود، گفت که صدای چاوشی و سبکش را هم دوست دارد. مخصوصا ترانه هایی که برای تیتراژ فیلم ها خوانده است.

(فیلم و عکس) ماجرای ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی؛ گفتند فعلا نیایید

ابراز علاقه حیاتی به ابی که خواننده لس آنجلسی است در عرف صدا و سیما نمی گنجید. از این رو پس از مصاحبه با محمدرضا حیاتی، مجری و گوینده خبر تلویزیون، تماس گرفتند که تا اطلاع ثانوی به سازمان نرود.

ابراز ارادت محمدرضا حیاتی به ابراهیم حاتمی در برنامه اینترنتی

محمدرضا حیاتی در مصاحبه ای به تازگی به ماجرای اظهار نظر درباره ابی و ممنوع الکاری اش اشاره کرده و گفته است: از آن روز به بعد تلویزیون نرفته ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید. من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم.

حیاتی خدا را شاهد قرار داده که ظاهر و باطنش همیشه همین بوده است و اگر می خواست از موقعیتش استفاده کند، به راحتی می توانست، اما هیچ گاه از رئیس جمهور و وزیر و وکیل هیچ خواسته ای نداشته است.

محمدرضا حیاتی واکنش صداوسیما به ماجرای ابی را این طور توصیف کرده است که: بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند، ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است.

یکی از دلایلی که گفته می شود صداوسیما نتوانسته از ابراز علاقه محمدرضا حیاتی به ابی چشم پوشی کند، چرایی جدال مهشید حامدی همسر ابی با محسن چاووشی بوده است.

واکنش حیاتی به دعوای محسن چاوشی و مهشید حامدی

کمی بعد از مصاحبه و و جنجال ارادت محمدرضا حیاتی به ابی. حیاتی فیلم دیگری منتشر کرد و گفت که از دلیل، محتوا و ریشه جدال لفظی بین همسر ابی و محسن چاوشی بی اطلاع بوده است. حیاتی سیره و روش و منش امیرالمؤمنین را راه و روش خود و مردم ایران خواند.

بی اطلاعی محمدرضا حیاتی از ماجرای دعوای محسن چاوشی و مهشید حامدی

واکنش اِبی به ممنوع التصویری حیاتی

ابراهیم حامدی به خبر ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی گوینده خبر صداوسیما به خاطر تمجید از وی واکنش نشان داد.

وی در این باره در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

با خبر شدم که جناب حیاتی به دلیل اعلام علاقه شخصی شان به بنده، ممنوع التصویر شده اند. باید اعتراف کنم که بسیار متاسف شدم و هنوز بعد از چهل و یک سال تبعید نمیدانم من و هنرمندانی، چون من مرتکب چه گناهی شده بودیم به جز اهدای شادی به مردم و خواندن از آزادی، که تا به امروز طرفداران و علاقمندانمان تحت فشار و زور هستند. برای آقای حیاتی آرزوی زندگی آرام در کنار خانواده دارم.

منبع: فرارو

به "(فیلم و عکس) ماجرای ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی؛ گفتند فعلا نیایید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(فیلم و عکس) ماجرای ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی؛ گفتند فعلا نیایید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید